Staň se
členem AIESEC

Rozvíjej se skrze praktické zkušenosti v největší organizaci řízené mladými lidmi z celého světa.
Buď součástí nové generace

Co znamená být členem AIESEC?

Vstup do AIESEC je pro ty, kteří od školních lavic očekávají více než jen pasivní nasávání informací. Pokud chceš něco víc než jen získat titul, toužíš po aktivním a smysluplném osobním rozvoji, pak je tento text určen právě tobě. Členství v AIESEC ti přináší cestu plnou dobrodružství, kde nejen získáš praktické dovednosti pro svou budoucnost, ale také se seznámíš s podobně smýšlejícími mladými lidmi z celého světa.
Skrze účast na projektech s dobrovolnictvím i pracovních stážích nejen pomáháš společnosti, ale také aktivně rozvíjíš své soft skills, pracuješ v týmu a postupně se stáváš schopným leaderem. Bez ohledu na to, zda jsi z Česka nebo jiného koutu světa, AIESEC ti umožní prozkoumat možnosti mezinárodní praxe pro studenty a dokonce se chopit vedení týmu nebo pobočky. Připrav se na dobrodružství, které ti otevře dveře k novým zkušenostem a možnostem.

Jak vypadá přijímání nových členů?

Pouhých 5 kroků tě dělí od toho stát se členem
Staň se členem
01

Vyplnit formulář

Začíná to jednoduše. Vyplněním online formuláře dáš první signál, že chceš být součástí jedné z poboček.
02

Krátký pohovor

Následuje osobní setkání. Během krátkého pohovoru nám můžeš sdělit víc o svých motivacích a zájmech. Chceme vidět tvou energii a poznat více tvoji osobnost.
03

Assessment centrum

Pokud si padneme do oka, můžeš obdržet pozvánku na Accessment Centrum, kde se tvé schopnosti a dovednosti otestují skrze různé týmové úkoly a simulace. Jde o zábavu, skrze kterou můžeš ukázat, co je v tobě!
04

Induction Days

AIESEC je víc než jen název. Chceme ti představit, jak naše pobočka funguje. Induction Days jsou tvým prvním krokem k poznání naší komunity a zároveň získáš první trénink pro tvůj následující úspěch.
05

Národní Konference

Naše cesta pokračuje na národní konferenci, kde se setkáš s lidmi z celé země (a nejen). Budeš mít příležitost diskutovat o našich cílech, projektech a plánech. To je ten okamžik, kdy se tvoje cesta stává součástí naší větší vize.

Cesta ke zkušenostem

5

poboček v České republice

100+

členů v České republice
AIESEC mi změnil pohled na svět. Díky členství jsem si uvědomila, že nejrychlejší způsob jak se rozvíjet je prostě věci dělat. A když se to nepovede, tak se z toho ponaučím nejvíc. Doporučila bych projít si AIESEC členstvím každému!
Míňa Hrušková
prezidentka AIESEC Česká republika
Staň se členem

Pošli svoji přihlášku

A buď součástí nové generace
Vyplnit přihlášku

Vyhovovala by ti spíše jiná zkušenost?

© AIESEC 2024
AIESEC je nevládní nezisková organizace, která má poradní status při Hospodářské a sociální radě OSN (ECOSOC), je přidružena k DPI OSN, je členem ICMYO a uznává ji UNESCO. AIESEC Česká republika je registrována jako nezisková organizace, s identifikačním číslem 61379166 a se sídlem Praha - Chodov, Hráského 1910/11.