Dobrovolnické
stáže

Podpoř svůj osobní rozvoj a leadership prostřednictvím dobrovolnictví v zahraničí, které přispívá k naplnění Cílů udržitelného rozvoje.
Staň se dobrovolníkem

Poznej novou kulturu

Neexistuje nic jako pobyt v cizí zemi, žít a dobrovolničit s lidmi z celého světa a být vystaven odlišným pohledům a způsobům života.

Podílej se na dopadu

Na projektu Global Volunteer s AIESEC pracuješ na řešení otázek, které tě nejvíce zajímají, a to skrze jeden z Cílů udržitelného rozvoje OSN.

Challenguj sám sebe

Naše projekty jsou plné příležitostí vyzkoušet si něco nového, dostat se z vlastní komfortní zóny a objevit nejlepší verzi sebe sama – protože růst nastává mimo komfortní zónu!

Our projects

It takes only 4 steps to become a volunteer

Select a goal that interests you

60

Countries with opportunities

1498+

Opportunities worldwide
Naše globální dobrovolnické projekty po celém světě vznikly z důvodu našeho závazku podpořit snahu o dosažení 17 Cílů udržitelného rozvoje (od OSN) do roku 2030.
Zjistěte více o Cílech udržitelného rozvoje

Staň se dobrovolníkem

Pouhé 4 kroky tě dělí od začátku tvého dobrovolnictví v zahraničí!
Staň se dobrovolníkem
01

Registrace

Vytvoř si účet na naší platformě a vyplň všechny údaje ve svém profilu.
02

Hledání projektu

Některý z členů AIESEC se s tebou spojí a společně projdete proces, detaily i tvoje zájmy. Podle toho ti pomůže vybrat tu pravou stáž pro tebe.
03

Projdi výběrovým procesem

Poté, co podáš žádost o projekt, dostaneš informace o výběrovém procesu.
04

Připrav se

Až budeš vybrán, je čas si sbalit své věci a připravit logistiku – nemusíš se bát, budeme tu, abychom ti pomohli!

Naše příběhy

4332

Dobrovolníků na stáži právě teď

3181+

Dobrovolníků na stáži letos
Na stáži jsem měla možnost se zapojit do chodu neziskového sektoru a vyzkoušet různé aktivity. To mi změnilo pohled na mé cíle a na to chci v životě dělat. Zároveň jsem si vyzkoušela, jaké je to žít v jiné zemi, což mě naučilo samostatnosti
Aneta
Dobrovolnice
Staň se dobrovolníkem

Podpora během stáže

Naši členové AIESEC jak ve tvé domovské, tak v hostitelské zemi se postarají, aby tě provázeli každým krokem před odjezdem na tvůj projekt a během tvého pobytu v zahraničí!
Logistická podpora
Zajišťujeme, že dostaneš správné vízum, informace o vyzvednutí při příjezdu před cestou a pokyny pro odjezd, až se budeš vracet.
Seberozvoj
Nastavujeme jasné očekávání, poskytujeme kulturní přípravu a facilitujeme prostor pro učení před, během a po tvé zkušenosti.
Bezpečné životní podmínky
Životní a zdravotní pojištění je povinné pro účast na programu AIESEC. Dostaneš informace o ubytování a základních nákladech na živobytí.
Jasný popis práce
Doprovodíme tě do pracovního prostředí první den, zajistíme, že je tvůj popis práce a cíle jasné a tvé pracovní hodiny a trvání odpovídají očekáváním.

Stovky dobrovolnických příležitostí čekají

Začni vyplněním krátké přihlášky a vydej se za dobrovolnictvím.
Vyplnit přihlášku

Vyhovovala by ti spíše jiná zkušenost?

© AIESEC 2024
AIESEC je nevládní nezisková organizace, která má poradní status při Hospodářské a sociální radě OSN (ECOSOC), je přidružena k DPI OSN, je členem ICMYO a uznává ji UNESCO. AIESEC Česká republika je registrována jako nezisková organizace, s identifikačním číslem 61379166 a se sídlem Praha - Chodov, Hráského 1910/11.