Global Talent 
Stáže pro studenty a absolventy 

Podpoř svůj osobní rozvoj a leadership prostřednictvím stáže v zahraničí. Využij mezinárodní spolupráce a získej praxi v oboru pro svou kariéru.
Staň se stážistou

Poznej novou kulturu

Máš možnost pracovat ve zcela novém prostředí i kultuře a naučit se adaptovat na nové zvyky běžného života v jiné zemi.

Challenguj sám sebe

Stáže v zahraničí ti pomohou v rozvoji soft skills i hard skills. Jedno z hlavních jsou jistě komunikační dovednosti, jelikož se najednou ocitneš v pracovním prostředí, kde nikdo nemluví tvou řečí.

Získej profesní náskok

Naši partneři se zavazují ti poskytnout obohacující zkušenost v oblasti leadershipu, která tě jistě posune před tvými vrstevníky.

Staň se stážistou

Pouhé 4 kroky tě dělí od začátku tvé pracovní stáže!
Staň se stážistou
01

Registrace

Vytvoř si účet na naší platformě a vyplň všechny údaje ve svém profilu.
02

Hledání stáže

Některý z členů AIESEC se s tebou spojí a společně projdete proces, detaily i tvoje zájmy. Podle toho ti pomůže vybrat tu pravou stáž pro tebe.
03

Projdi výběrovým procesem

Poté, co podáš žádost o projekt, dostaneš informace o výběrovém procesu.
04

Připrav se

Až budeš vybrán, je čas si sbalit své věci a připravit logistiku – nemusíš se bát, budeme tu, abychom ti pomohli!

Naše příběhy

4332

Stážistů na stáži právě teď

3181+

Stážistů na stáži letos
I returned to my country with my soul completely grateful and full for having had the opportunity to share such unforgettable moments. A part of my heart stays at the school I volunteered in forever.
Brenda Jáuregui, Mexico
Volunteered in Indonesia
Staň se stážistou

Podpora během stáže

Naši členové AIESEC jak ve tvé domovské, tak v hostitelské zemi se postarají, aby tě provázeli každým krokem před odjezdem na tvůj projekt a během tvého pobytu v zahraničí!
Logistická podpora
Zajišťujeme, že dostaneš správné vízum, informace o vyzvednutí při příjezdu před cestou a pokyny pro odjezd, až se budeš vracet.
Seberozvoj
Nastavujeme jasné očekávání, poskytujeme kulturní přípravu a facilitujeme prostor pro učení před, během a po tvé zkušenosti.
Bezpečné životní podmínky
Životní a zdravotní pojištění je povinné pro účast na programu AIESEC. Dostaneš informace o ubytování a základních nákladech na živobytí.
Jasný popis práce
Doprovodíme tě do pracovního prostředí první den, zajistíme, že je tvůj popis práce a cíle jasné a tvé pracovní hodiny a trvání odpovídají očekáváním.

Stovky zahraničních stáží čekají

Začni vyplněním krátké přihlášky a vydej se za profesní stáží.
Vyplnit přihlášku

Vyhovovala by ti spíše jiná zkušenost?

© AIESEC 2024
AIESEC je nevládní nezisková organizace, která má poradní status při Hospodářské a sociální radě OSN (ECOSOC), je přidružena k DPI OSN, je členem ICMYO a uznává ji UNESCO. AIESEC Česká republika je registrována jako nezisková organizace, s identifikačním číslem 61379166 a se sídlem Praha - Chodov, Hráského 1910/11.