Currently set to Index
Currently set to Follow

O AIESEC

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě, která přispívá společnosti rozvojem mladých lidí a příležitostmi v mezinárodním prostředí.

O AIESEC

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě, která přispívá společnosti rozvojem mladých lidí a příležitostmi v mezinárodním prostředí.

Organizace vedená mladými lidmi

AIESEC je celosvětová platforma pro mladé lidi k objevení a rozvíjení jejich leadershipu. Jsme nepolitická, nezávislá, not-for-profit organizace, vedená mladými lidmi, kteří se zajímají o světové problémy, leadership a management. AIESEC nediskriminuje na základě barvy pleti, pohlaví, sexuální orientace, náboženství nebo sociálního původu.

Od doby co jsme byli založeni, se do naší organizace zapojilo více než 1,000,000 mladých lidí, kteří se díky AIESEC mohli podílet na smysluplných projektech, získat tak praktické zkušenosti a pracovat na svém seberozvoji.

what-is-aiesec-czech

Proč děláme to, co děláme

Věříme, že udržitelný leadership s globálním zázemím je fundamentálním řešením problémů dnešního světa. Vytváříme pro mladé lidi mezinárodní platformu, kde mohou zvýšit své sebevědomí, získat zkušenosti a navzdory počátečním chybám se rychle učit. Naším cílem je, aby mladí lidé objevili, na čem jim skutečně záleží a měli tak pozitivní dopad na společnost a své okolí.

what-is-aiesec
0 +
Zemí
0 +
Aktivních členů
0 +
Zastoupených univerzit
0 +
AIESEC alumni

Náš tým

Monika Trachtová

Prezident AIESEC Czech Republic 
monika.trachtova@aiesec.cz

+420 739 900 702

Michaela Hrušková

Manažer pro lidské zdroje
michaela.hruskova@aiesec.cz

+420 737949501

Isa Alizada

Manažer pro finance & organizační rozvoj   isa.alizade@aiesec.cz

Rania Khanfar

Manažer pro dobrovolnické stáže  rania.khanfar@aiesec.cz

Imane Bouhelouf

Manažer pro pracovní stáže
imane.bouhelouf@aiesec.cz

Michaela Sapíková

Manažer pro národní projekty & vztahy s partnery
michaela.sapikova@aiesec.cz

+420 723960869

Nigar Nagiyeva

Manažer marketingu
nigar.naghiyeva@aiesec.cz

Kontakty na jednotlivé pobočky

brno@aiesec.cz

Prezident pobočky: Dalibor Mrňávek / (+420) 777 639 718 / dalibor.mrnavek@aiesec.cz

Marketing: Nikola Fárková / (+420) 778 087 870 / nikola.farkova@aiesec.cz

Finance a legalita: Jan Buš / (+420) 721 157 355 / jan.bus@aiesec.cz

Lidské zdroje: Eliška Klaclová / (+420) 773 982 712 / eliska.klaclova@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže a projekty v ČR: Jana Alscherová / (+420) 775 124 722 / jana.alscherova@aiesec.cz

Stáže v zahraničí: Nikola Fárková / (+420) 778 087 870 / nikola.farkova@aiesec.cz

Profesní stáže v ČR: Jakub Strempek/ +421 915 091 707 / jakub.strempek@aiesec.cz

Vztahy s firemními partnery:Jana Alscherová / (+420) 775 124 722 / jana.alscherova@aiesec.cz

cuni@aiesec.cz

Prezident pobočky: Anna Holíková / +420 605 165 241 / anna.holikova@aiesec.cz

Lidské zdroje a marketing: Andulka Nguyenová  / thi.thu.anh.nguyenova@aiesec.cz

Stáže v zahraničí: Alexandra Matos / +351 936660888 / alexandra.matos@aiesec.cz

czupraha@aiesec.cz

Prezident pobočky: Polina Panarina/ (+420) 770 689 041 / polina.panarina@aiesec.cz

Marketing: Ondřej Mařík / +420 770 689 041 / ondrej.marik@aiesec.cz

Stáže v zahraničí: Ondřej Mařík / +420 770 689 041 / ondrej.marik@aiesec.cz

Finance a legalita: Ngoc Huyen Nguyenova / (+420) 728 373 179 / ngochuyen.nguyen@aiesec.cz

Lidnaké zdroje: Simona Leová  / (+420) 602 624 426 / simona.leova@aiesec.cz

rovolnické stáže a projekty v ČR: Denis Kuzmyk / (+420) 773 228 816 /  denis.kuzmyk@aiesec.cz 

olomouc@aiesec.cz

Prezident pobočky: Andrea Nováková / +420 732 204 887 / andrea.novakova@aiesec.cz

Finance a legalita:  Petra Žáková / +420 604 940 661 / petra.zakova@aiesec.cz

Lidské zdroje & externí vztahy: Veronika Jirušová / +420 605 563 981 / veronika.jirusova@aiesec.cz

Profesní & dobrovolnické stáže v ČR:  Valerie Kahudová/ +420 602 121 961 / valerie.kahudova@aiesec.cz

Profesní & dobrovolnické stáže v zahraničí: Matěj Plíšek / +420 776 745 109/ matej.plisek@aiesec.cz

plzen@aiesec.cz

Prezident pobočky: Vojtěch Jirmář / +420 608 618 638 / vojtech.jirmar@aiesec.cz

Marketing: Petr Obdržálek / +420 602 952 497 / petr.obdrzalek@aiesec.cz

Finance a legalita: Rostislav Maxa / +420 731 923 810 / rostislav.maxa@aiesec.cz

Lidské zdroje: Michaela Kanátová / +420 725 425 274 / michaela.kanatova@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže a projekty v ČR: Pavlína Bauerová/ +420 606 979 540 / pavlina.bauerova@aiesec.cz

Profesní stáže v ČR: Jakub Salon / +420 605 875 046 / jakub.salon@aiesec.cz

Dobrovolnické & profesní stáže v zahraničí: Kamila Richtrová/ +420 773 054 777 / kamila.richtrova@aiesec.cz

praha@aiesec.cz

Prezident pobočky: Tomáš Kovář / +420 732 377 713  / tomas.kovar@aiesec.cz

Marketing: Kim Anh Dinh / +420 777 530 747/ kim.anh.dinhova@aiesec.cz

Finance a legalita: Soňa Koleňáková / +421 944 149 120/ sona.kolenakova@aiesec.cz

Lidské zdroje: Dominik Malík / +420 732 929 517 / dominik.malik@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže a projekty v ČR: Thi Diem Nguyenová / +420 776 616 491 / thi.diem.nguyenova@aiesec.cz

Stáže v zahraničí: Thomas Swanenberg / +420 608 699 078 / thomas.swanenberg@aiesec.cz

Profesní stáže v ČR: Veronika Junková / +420 778 066 103/ veronika.junkova@aiesec.cz