Currently set to Index
Currently set to Follow

O AIESEC

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě, která přispívá společnosti rozvojem mladých lidí a příležitostmi v mezinárodním prostředí.

O AIESEC

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě, která přispívá společnosti rozvojem mladých lidí a příležitostmi v mezinárodním prostředí.

Organizace vedená mladými lidmi

AIESEC je celosvětová platforma pro mladé lidi k objevení a rozvíjení jejich leadershipu. Jsme nepolitická, nezávislá, not-for-profit organizace, vedená mladými lidmi, kteří se zajímají o světové problémy, leadership a management. AIESEC nediskriminuje na základě barvy pleti, pohlaví, sexuální orientace, náboženství nebo sociálního původu.

Od doby co jsme byli založeni, se do naší organizace zapojilo více než 1,000,000 mladých lidí, kteří se díky AIESEC mohli podílet na smysluplných projektech, získat tak praktické zkušenosti a pracovat na svém seberozvoji.

what-is-aiesec-czech

Proč děláme to, co děláme

Věříme, že udržitelný leadership s globálním zázemím je fundamentálním řešením problémů dnešního světa. Vytváříme pro mladé lidi mezinárodní platformu, kde mohou zvýšit své sebevědomí, získat zkušenosti a navzdory počátečním chybám se rychle učit. Naším cílem je, aby mladí lidé objevili, na čem jim skutečně záleží a měli tak pozitivní dopad na společnost a své okolí.

what-is-aiesec
0 +
Zemí
0 +
Aktivních členů
0 +
Zastoupených univerzit
0 +
AIESEC alumni

Náš tým

Victor Cavalcante

Prezident AIESEC Czech Republic (English Speaker)
victor.cavalcante@aiesec.cz
+420 775 162 674 

Monika Trachtová

Finance & Legalita
monika.trachtova@aiesec.cz
+420 739 900 702

Martin Kopecký

Vztahy s firemními partnery
martin.kopecky@aiesec.cz
+420 773 457 700

Alina Khmil

Stáže v zahraničí
alina.khmil@aiesec.cz

Francesca Panhoni

Profesní stáže v ČR
francesca.panhoni@aiesec.cz

Leticia Silveira

Lidské zdroje
leticia.silveira@aiesec.cz

Vania Fierro

Marketing
vania.fierro@aiesec.cz

Kontakty na jednotlivé pobočky

  • Brno
  • CUNI Praha
  • České Budějovice
  • ČZU Praha
  • Olomouc
  • Ostrava
  • Plzeň
  • VŠE Praha

brno@aiesec.cz

Prezident pobočky: Eva Matyášová / +420 722 938 235 / eva.matyasova@aiesec.cz

Marketing: Lucia Mikulinová / +421 904 458 357 / lucia.mikulinova@aiesec.cz

Finance a legalita: Dalibor Mrňávek / +420 777 639 718 / dalibor.mrnavek@aiesec.cz

Lidské zdroje: Elizabeta Götzová / +420 792 212 872 / elizabeta.gotzova@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže a projekty v ČR: Markéta Podolová / +420 737 625 579 / marketa.podolova@aiesec.cz

Stáže v zahraničí: Samuel Maťašovský / +421 948 258 346 / samuel.matasovsky@aiesec.cz

Profesní stáže v ČR: Veronika Vladová / +421 915 091 707 / veronika.vladova@aiesec.cz

Vztahy s firemními partnery: Vratislav Zdražil / +421 773 112 774 / vratislav.zdrazil@aiesec.cz

cuni@aiesec.cz

Prezident pobočky: Sandra Dang / +420 777 530 434 / sandra.dang@aiesec.cz

Lidské zdroje a marketing: Helena Budilová / +420739 083 568 / helena.budilova@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže a projekty v ČR: Anna Holíková / +420 605 165 241 / anna.holikova@aiesec.cz

 

cbudejovice@aiesec.cz

Prezident pobočky: Zuzana Miková / +420 734 362 067 / zuzana.mikova@aiesec.cz

czupraha@aiesec.cz

Prezident pobočky: Daniel Štembera / +420 722 665 206 / daniel.stembera@aiesec.cz

Marketing: Polina Panarina / +420 770 689 041 / polina.panarina@aiesec.cz

Stáže v zahraničí: Simona Leová / +420 602 624 426 / simona.leova@aiesec.cz

olomouc@aiesec.cz

Prezident pobočky: David Žichovský / +420 604 153 250 / david.zichovsky@aiesec.cz

Marketing: Andrea Nováková / +420 732 204 887 / andrea.novakova@aiesec.cz

Finance a legalita: Matyáš Vávra/ +420 777 799 951 / matyas.vavra@aiesec.cz

Lidské zdroje: Šárka Helusová / +420 725 868 765 / sarka.helusova@aiesec.cz

Profesní stáže ČR: Eliška Mihačová / +420 721 064 166 / eliska.mihacova@aiesec.cz

Stáže v zahraničí: Michaela Sapíková / +420 723 960 869 / michaela.sapikova@aiesec.cz

ostrava@aiesec.cz

Prezident pobočky: David Navrátil / +420 732 661 287 / david.navratil@aiesec.cz

Marketing: Petra Žáková / +420 604 940 661  / petra.zakova@aiesec.cz

Finance a legalita: Tadeáš Brída / +420 722 042 796 / tadeas.brida@aiesec.cz

Stáže v zahraničí: Petra Peregrimová / +420 724 398 489 / petra.peregrimova@aiesec.cz

plzen@aiesec.cz

Prezident pobočky: Iveta Bínová / +420 721 366 344 / iveta.binova@aiesec.cz

Finance a legalita: Simona Vaňková / +420 720 594 889 / simona.vankova@aiesec.cz

Lidské zdroje: Michaela Hrušková / +420 737 949 501 / michaela.hruskova@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže a projekty v ČR: Tereza Dvořáková / +420 721 140 803 / tereza.dvorakova@aiesec.cz

Profesní stáže v ČR: Lukáš Marek / +420 739 171 718 / lukas.marek@aiesec.cz

Stáže v zahraničí a marketing: Marcela Vítková / +420 739 746 396 / marcela.vitkova@aiesec.cz

praha@aiesec.cz

Prezident pobočky: Lucie Dévová / +420 607 992 449 / lucie.devova@aiesec.cz

Marketing: Matěj Leher / +420 734 684 043 / matej.leher@aiesec.cz

Finance a legalita: Tomáš Kovář / +420 732 377 713  / tomas.kovar@aiesec.cz

Lidské zdroje: Thanh Que Phamová / +420 799 791 683 / thanh.que@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže a projekty v ČR: Thu Nga The / +420 776 026 866 / the.thu.nga@aiesec.cz

Stáže v zahraničí: Martina Rybáková / +420 776 391 494 / martina.rybakova@aiesec.cz

Profesní stáže v ČR: Alina Nosulych / +420 777 527 930 / alina.nosulych@aiesec.cz