YouthSpeak Forum

Platforma pro všechny, kterým není udržitelný rozvoj lhostejný.
Zúčastnit se YouthSpeak fóra

O čem vlastně je YouthSpeak Forum?

Youth Speak Forum je událost pořádaná organizací AIESEC, která umožňuje mladým lidem pochopit, jak mohou přispět k cílům udržitelného rozvoje prostřednictvím poutavých a inspirativních přednášek a workshopů. 
Cílem této akce je poskytnout mladým lidem platformu, kde mohou vést dialog se zástupci velkých organizací a firem o globálních problémech, vyjádřit svůj názor, přednést své nápady a zároveň spojit firmy s mladými lidmi a jejich progresivními přístupy.

Agenda

Program pro vás zatím připravujeme
Vyplnit přihlášku

YouthSpeak Forum 2023

Praha 5

náměstí Junkových 2808/2

20.10.2023

  • Celosvětová spotřeba a výroba, která je hnací silou globální ekonomiky, spočívá na využívání přírodních zdrojů způsobem, který má nadále destruktivní dopady na planetu. Ekonomický a sociální pokrok za poslední století doprovázelo zhoršování životního prostředí, které ohrožuje právě ty systémy, na kterých závisí náš budoucí rozvoj, naše samotné přežití. 
  •  COVID-19 narušil miliardy životů a ohrozil globální ekonomiku. Mezinárodní měnový fond (MMF) očekává globální recesi stejně špatnou nebo horší než v roce 2009. Vzhledem k eskalaci ztráty pracovních míst Mezinárodní organizace práce odhaduje, že téměř polovina celosvětové pracovní síly je ohrožena ztrátou živobytí.
  • Přestože je však na trhu práce více žen než kdykoli předtím, v některých regionech stále existují velké nerovnosti, kdy jsou ženám systematicky upírána stejná pracovní práva jako mužům. Sexuální násilí a vykořisťování, nerovné rozdělení neplacené péče a domácí práce a diskriminace ve veřejných funkcích, to vše zůstává obrovskými překážkami.
Vyplnit přihlášku

Chceš se zúčastnit YouthSpeak Fora?

Zaregistruj se a můžeš spolu s námi vykročit vstříc celosvětové výzvě!
Vyplnit přihlášku

Hlavní partneři a podporovatelé letošního YouthSpeak fora

Partneři
 
© AIESEC 2024
AIESEC je nevládní nezisková organizace, která má poradní status při Hospodářské a sociální radě OSN (ECOSOC), je přidružena k DPI OSN, je členem ICMYO a uznává ji UNESCO. AIESEC Česká republika je registrována jako nezisková organizace, s identifikačním číslem 61379166 a se sídlem Praha - Chodov, Hráského 1910/11.